بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان

چرا مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه بسیار مهم است؟

بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان | دکتر مریم حاجی احمدی | drmaryamhajiahmadi.com

مدت زمان مطالعه:۱۱دقیقه

اگر فرزند دارید ، می دانید که هیجان زدگی آنها در مراقبت از دندان ها چقدر دشوار است. اگر فرزندانی با نیازهای ویژه دارید ، وادار کردن آنها به مسواک زدن و نخ دندان کشیدن هر روز یا مراجعه به دندانپزشک تقریباً غیرممکن است. کودکانی که دچار شرایط شناختی ، رشدی ، عاطفی ، جسمی یا پزشکی هستند. ممکن است در هنگام مراقبت از دندان (چه در خانه و چه در دندانپزشک) اضطراب یا ناراحتی بیشتری را تجربه کنند. رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد آنها نیاز به صبر ، درک و عطوفت دارد. بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

دکتر مریم حاجی احمدی | drmaryamhajiahmadi.com

در دندانپزشکی نوآورانه کودکان ، ما مفتخریم که در مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه متخصص هستیم. ما به عنوان دندانپزشک کودکان ، به طور ویژه در روش های مختلف رفتاری آموزش دیده ایم. تا به کودکان شما کمک کنیم تا حد امکان با دندانپزشک مریم حاجی احمدی خود راحت باشند. از این گذشته ، بهداشت مناسب دهان و دندان برای سلامتی بدن ، به ویژه در جوانانی که نیازهای خاصی دارند. بسیار مهم است. مهم است که برای ایجاد پایه و اساس سلامت مادام العمر هر چه زودتر شروع کنید. به همین دلیل است.

drmaryamhajiahmadi66 - چرا مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه بسیار مهم است؟
متخصص دندانپزشکی کودکان

مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه

ما می دانیم که کشاندن هر بچه ای به دندانپزشک می تواند یک مبارزه باشد. چه برسد به کودکی که دارای نقص جسمی یا رشد باشد. حتی ممکن است فکر کنید از آنجا که دندان های بچه های شما به هر حال می ریزند. تا زمانی که دندان های بزرگسالان آنها وارد نشود. دیگر استرس مراجعه به دندانپزشک را ندارید. این نمی تواند دور از حقیقت باشد. بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

شروع زود هنگام مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه برای سلامتی آنها ضروری است. به عنوان دندانپزشکی پیشگیرانه شناخته می شود ، به شما کمک می کند. تا مشکلات سلامتی قبل از شروع آنها متوقف شود. دندانپزشکی پیشگیرانه به جای اینکه منتظر بمانید تا مسئله ای بروز کند ، بهترین گزینه برای کودکان با نیازهای ویژه است. دلیل این امر این است که به کودکان شما کمک می کند تا از ناراحتی ناشی از ایجاد حفره جلوگیری کنند. و همچنین به معنای هزینه های کمتری و قرار ملاقات های دندانپزشک در پایین خط است.

بیشتر بخوانید:
تبریک نوروز ۱۳۹۸ به همراهان عزیز

دندانپزشکی پیشگیری برای کودکان با نیازهای خاص در خانه با مسواک زدن و کشیدن نخ دندان به طور منظم آغاز می شود. مراقبت های دندانپزشکی کودک شما باید شامل ویزیت های معمول با دندانپزشکی باشد. که نیازهای منحصر به فرد کودک شما را درک می کند ، مانند متخصصان دندانپزشکی نوآورانه کودکان. آنها آموزش های اضافی دارند که به آنها مجهز شده است. تا از بیماران با نیازهای ویژه مراقبت کنند ، بنابراین با دانستن اینکه آنها در دست خوب هستند می توانید احساس راحتی کنید.

drmaryamhajiahmadi65 300x144 - چرا مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه بسیار مهم است؟
متخصص دندانپزشکی کودکان

بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

چگونه می توان یک روال بهداشت مراقبت از دندان سالم برای کودکان با نیازهای ویژه ایجاد کرد

مراقبت های دندانپزشکی از کودکان با نیازهای ویژه بیشتر مراقبت و دقت می کنند. اما لازم نیست پیچیده باشد. با کمی برنامه ریزی و آمادگی می توانید به کودک خود کمک کنید. تا هم اکنون و هم برای آینده از دندان های خود مراقبت خوبی کند.

۱.یک روال سازگار ایجاد کنید

برای اطمینان از موفقیت بهداشت دهان و دندان کودک ، مهم است که از روز اول به یک روال ثابت بپردازید. هر روز صبح و هر شب (و بعد از میان وعده های شیرین) ریتم مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که هرگز یک روز را فراموش نکنید – از دست دادن تنها یک جلسه می تواند پیشرفت کودک شما را به میزان قابل توجهی بازگرداند. اما با ثبات و تکرار ، مطمئن هستیم که کودک شما یاد خواهد گرفت که بالای دهان و دندان خود باشد.

بیشتر بخوانید:
نخ دندان کودکان +5فایده و طریقه استفاده

بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

دکتر مریم حاجی احمدی | drmaryamhajiahmadi.com

۲.کارها را آهسته انجام دهید

مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای خاص صبر و تمرین بیشتری می طلبد. به عنوان مثال ، کودکان مبتلا به اوتیسم غالباً تحت تأثیر محرک های حسی قرار می گیرند که می تواند مسواک زدن و نخ دندان کشیدن را بسیار چالش برانگیز (و ناخوشایند) کند. با لمس مسواک روی لب های کودک یا داخل دهان ، به آرامی مراحل کار را آسان کنید. این به آنها کمک می کند تا به گونه ای به احساس عادت کنند که احساس تهاجم نکند.

۳.مسواک و نخ دندان با هم

هنگامی که کودک شما با مسواک راحت شد ، می توانید با تبدیل مراقبت از دندان به یک امر خانوادگی ، او را ترغیب کنید که از بهداشت دهان و دندان هیجان زده شود. مسواک زدن و نخ دندان کشیدن با هم نه تنها به شما امکان می دهد تا پیشرفت کودک خود را دنبال کنید ، بلکه به شما این امکان را می دهد تا تکنیک مناسب را به او نشان دهید. به هر حال ، بچه ها دوست دارند از والدین خود تقلید کنند ، بنابراین این را به نفع خود استفاده کنید و بگذارید کودک کوچک شما مهارت های بهداشت دهان و دندان خود را کپی کند. بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

drmaryamhajiahmadi63 300x144 - چرا مراقبت از دندان برای کودکان با نیازهای ویژه بسیار مهم است؟
بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان

۴.غذاهای سالم را انتخاب کنید

بهداشت مناسب دهان و دندان فقط مسواک زدن و نخ دندان کشیدن نیست – همچنین غذا خوردن صحیح و پرهیز از مصرف زیاد قند است. محدود کردن غذاهای نشاسته ای و شیرین به جلوگیری از پوسیدگی کمک می کند و همچنین از رشد دندان های سالم و قوی حمایت می کند. اطمینان حاصل کنید که فرزندانتان بعد از هر وعده غذایی (مخصوصاً بعد از غذاهای شیرین!) دندان های خود را مسواک می زنند و آنها را به نوشیدن آب فراوان تشویق کنید تا آن اشکالات قند را از بین ببرد.

بیشتر بخوانید:
آشنایی با وظایف دندان شیری

۵.یک دندانپزشک را با تجربه با نیازهای ویژه کودکان پیدا کنید

هر دندانپزشکی برای رسیدگی به نیازهای دندانپزشکی کودکان با نیازهای ویژه آماده یا مجهز نیست. برخی شرایط خاص می تواند رشد دهان کودک شما را کند کند و یا درمان را دشوارتر و زمانبرتر می کند ، به همین دلیل کودکان با نیازهای ویژه نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند. پزشکان دندانپزشکی نوآورانه کودکان از آموزش ، تجربه و توانایی مراقبت از بیماران با نیازهای ویژه در هر سنی برخوردارند و آنها با احترام و عزتی که شایسته آنها هستند با هر کودکی رفتار می کنند. بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

۶.خود و فرزندتان را برای اولین مراجعه به دندانپزشک آماده کنید

اکثر مردم از رفتن به دندانپزشک کمی ترس دارند ، اما این مسئله به خصوص برای کودکان با نیازهای خاص بسیار آزار دهنده است. با مثبت ماندن در قرار ملاقات آینده و انجام کارهای مقدماتی زودتر از موعد ، می توانید به رفع برخی از این اضطراب کمک کنید. حتی می توانید یک هفته زودتر در مطب دندانپزشکی توقف کنید تا به کودک خود نشان دهید که کجا می رود ، تا بداند که این یک فضای امن است. پزشکان دندانپزشکی نوآورانه کودکان اینجا هستند تا به شما و فرزندتان کمک کنند تا این تجربه جدید را هدایت کنید. نیازهای فرزندان شما مهم نیست ، شما می توانید اعتماد کنید که ما در هر مرحله از راه آنها هستیم.

بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری درخشان درزیبایی کودکان شما کمک تان خواهد کرد.

دکتر مریم حاجی احمدی | drmaryamhajiahmadi.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تماس با متخصص دندانپزشك كودكان

شماره تماس: 09137891269
hNV

آمار بازدید

  • 17
  • 8
  • 69
  • 18
  • 428
  • 2,254
  • 33,648
  • 197,706
  • 117,896
  • خرداد ۱۴, ۱۴۰۳

لینک های پرکاربرد

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر مریم حاجی احمدی

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در انجمن دندانپزشکی کودکان ایران شاخه اصفهان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشک کودکان اصفهان در اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در پزشک برتر

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در میهن پزشک

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در پزشک خوب

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندان پزشک کودکان اصفهان در دکتر یاب

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در بانک پزشکان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در علم نت

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در اولین کیوسک

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در نت نوبت

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در نوبت دات آی آر

بهترین جراح فک و صورت اصفهان

متخصص ارتودنسی در اصفهان دکتر فاطمه تیموری

متخصص کودکان اصفهان دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر فاطمه حیدری جراح دندانپزشک اصفهان

فهرست
ثبت نوبت 09137891269