دکتر مریم حاجی احمدی | بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان | متخصص دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی اصفهان

مروری بر متخصصان مختلف پزشکی و دندانپزشکی:

مروری بر متخصصان مختلف پزشکی و دندانپزشکی:

بهترین دندانپزشکی اصفهان

پس از اینکه با دندانپزشک یا جراح دهان کودک خود در مورد گزینه های آرام بخش و بیهوشی صحبت کردید، دقیقاً متوجه شوید که چه کسی داروها را تجویز می کند و چه کسی در طول عمل دندانپزشکی کودک شما را زیر نظر خواهد داشت.

در اینجا مروری بر متخصصان مختلف پزشکی و دندانپزشکی است که ممکن است در روند دندانپزشکی کودک شما نقش داشته باشند. دانش قدرت است — با لیست زیر آشنا شوید.

توجه: دستورالعمل‌های جدید AAP و AAPD بیان می‌کنند که یک متخصص بیهوشی یا یک دندانپزشک یا جراح دهان دیگری که دارای مجوز و آموزش بیهوشی است، در حالی که دندانپزشک یا جراح دهان روی این عمل تمرکز می‌کند، همراه فرزند شما باشد. این شخص آرامبخش عمیق و بیهوشی عمومی را در زمانی که دندانپزشک یا جراح دهان در حال انجام جراحی دندان بر روی کودک شما هستند، تحویل و نظارت خواهد کرد. پرسنل دیگری نیز ممکن است برای کمک به آرامبخشی عمیق و بیهوشی عمومی یا جراحی دندان حضور داشته باشند.

دکتر مریم حاجی احمدی ، بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان هستند.

بهترین دندانپزشکی اصفهان1 scaled - مروری بر متخصصان مختلف پزشکی و دندانپزشکی:
دکتر مریم حاجی احمدی | بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان | متخصص دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی اصفهان

دندانپزشک عمومی:

کالج، دانشکده دندانپزشکی را به پایان رسانده و تمام امتحانات مورد نیاز را از طریق هیئت دندانپزشکی دولتی گذرانده است. یک دندانپزشک عمومی نیز از طریق ایالت خود مجوز دندانپزشکی گرفته است.

بیشتر بخوانید:
حفظ سلامت لثه ها چگونه امکان پذیر است؟

دندانپزشک اطفال:

کلیه دوره های آموزشی و مجوزهای فوق را به عنوان دندانپزشک عمومی و همچنین رزیدنتی دندانپزشکی اطفال (معمولاً ۳-۲ سال) گذرانده است. آموزش آرامبخشی کودکان در آموزش دستیاری گنجانده شده است. دندانپزشکان اطفال ممکن است با شرکت در آزمون سراسری و قبولی در آن گواهینامه هیئت مدیره دریافت کنند.

جراح فک و صورت:

رزیدنتی فک و صورت را پس از اتمام دوره دندانپزشکی (۴-۶ سال) انجام می دهد. اکثر جراحان فک و صورت دارای مجوز دندانپزشکی و برخی نیز دارای مجوز پزشکی هستند. علاوه بر این، به برخی از آنها توسط هیئت دندانپزشکی دولتی مجوز بیهوشی عمومی اعطا می شود. جراحان دهان و فک و صورت ممکن است با شرکت در آزمون سراسری و قبولی در آن گواهینامه بورد دریافت کنند.

متخصص دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی اصفهان را بیشتر بشناسید.

متخصص بیهوشی:

پزشک یا دندانپزشکی که یک دوره رزیدنتی بیهوشی ۳-۵ ساله را پس از دوره پزشکی یا دندانپزشکی به پایان می رساند و تمام امتحانات لازم را با موفقیت پشت سر می گذارد. متخصصان بیهوشی می توانند بیهوشی را برای روش های دندانپزشکی و جراحی دهان انجام دهند و ممکن است مجوز هیئت دندانپزشکی دولتی برای ارائه بیهوشی در مطب دندانپزشکی داشته باشند. پزشکان و دندانپزشکان بیهوشی ممکن است آموزش های تخصصی برای درمان کودکان داشته باشند و ممکن است با شرکت در آزمون سراسری و قبولی در آن، گواهی هیئت مدیره را دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:
مراقبت از دندان کودکان چگونه است؟

پرستار بیهوشی:

پرستاری که یک برنامه ۲ ساله را پس از دوره پرستاری تکمیل می کند و دارای تجربه بالینی اضافی است. در برخی ایالت ها، پرستاران بیهوشی می توانند بیهوشی را در مطب دندانپزشکی بدون نظارت دندانپزشک یا پزشک انجام دهند.

بهترین دندانپزشکی اصفهان scaled - مروری بر متخصصان مختلف پزشکی و دندانپزشکی:
دکتر مریم حاجی احمدی | بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان | متخصص دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی اصفهان

کارشناس بهداشت دندان:

یک مدرک بهداشتی دندانی ۲ ساله را پس از دبیرستان به پایان می رساند – معمولاً مدرک کاردانی. برخی از متخصصان بهداشت دندان دارای تحصیلات و آموزش های اضافی مانند مدرک لیسانس هستند. بهترین دندانپزشکی اصفهان –  آنها توسط ایالت خود مجوز دارند و می توانند بی حسی موضعی (شات های بی حس کننده) در دهان انجام دهند.

دستیار دندانپزشک:

هیچ آموزش رسمی لازم نیست. آموزش ممکن است “در حین کار” باشد. همچنین برنامه های گواهینامه ۱۰-۱۲ ماهه وجود دارد. دستیاران دندانپزشکی ممکن است توسط هیئت دندانپزشکی دولتی خود ثبت نام کنند. دستیاران دندانپزشکی به عنوان ناظران مستقل برای آرامبخشی عمیق یا بیهوشی عمومی واجد شرایط نیستند.

بیشتر بخوانید:
حفظ سلامت دندان ها و لثه ها با نخ دندان

دستیار آرامبخش دندان:

شرایط مورد نیاز از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است، اما دستیار آرامبخش دندان می تواند گواهینامه ای دریافت کند که به او اجازه می دهد به تماشای بیماران تحت بیهوشی کمک کند. گواهینامه ها را می توان از طریق یک برنامه آموزشی آنلاین یا در یک برنامه آموزشی تایید شده در محل دریافت کرد. با این حال، دستیاران دندانپزشکی نمی توانند داروهای آرامبخش یا نجات را به تنهایی در مطب دندانپزشکی تجویز کنند.

برای هر کودکی که آرامبخش عمیق یا بیهوشی عمومی دریافت می کند، یک متخصص بیهوشی یا دندانپزشک/جراح دهان دیگری که در زمینه بیهوشی آموزش دیده است باید برای کمک به مراقبت از کودک شما حضور داشته باشد.

 صفحه اینستاگرام دکتر مریم حاجی احمدی

همین امروز به صورت آنلاین با ما تماس بگیرید تا قرار ملاقات جامع خود را تنظیم کنید و فرزندتان را در مسیری قرار دهید تا لبخندی مطمئن داشته باشد که سال‌ها به نشان دادن آن افتخار خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تماس با متخصص دندانپزشك كودكان

شماره تماس: 09137891269
hNV

آمار بازدید

  • 17
  • 8
  • 69
  • 18
  • 428
  • 2,254
  • 33,648
  • 197,706
  • 117,896
  • خرداد ۱۴, ۱۴۰۳

لینک های پرکاربرد

متخصص و دندانپزشک کودکان اصفهان، دکتر مریم حاجی احمدی

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در انجمن دندانپزشکی کودکان ایران شاخه اصفهان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشک کودکان اصفهان در اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در پزشک برتر

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در میهن پزشک

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در پزشک خوب

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندان پزشک کودکان اصفهان در دکتر یاب

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در بانک پزشکان

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در علم نت

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در اولین کیوسک

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در نت نوبت

خانم دکتر مریم حاجی احمدی متخصص دندانپزشکی کودکان اصفهان در نوبت دات آی آر

بهترین جراح فک و صورت اصفهان

متخصص ارتودنسی در اصفهان دکتر فاطمه تیموری

متخصص کودکان اصفهان دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر فاطمه حیدری جراح دندانپزشک اصفهان

فهرست
ثبت نوبت 09137891269